Vijesti ŠSD "Orlići"

Tradicionalna nogometna utakmica: učitelji i učenici Vijest ima dokument u privitku

Učitelji već četvrtu godinu zaredom ostaju neporaženi!

:: opširnije ::

objavio: Goran Kolarić  datum: 5. 6. 2017. 10:45

Prvenstvo Čakovca u mini golfu za učenike OŠ Vijest ima dokument u privitku

Nastupili smo na natjecanju u mini golfu za učenike osnovnih škola s područja grada Čakovca.

Učenici ( Mario Beliga, Antonio Bajrić, Mirna Bonetić Bernat, Konrad Vikert, Vid Vrčić, Ema Lukaman, Fran Meglić i Dora Pajić) III OŠ Čakovec s profesorom Goranom Kolarićem  zauzeli su 3.mjesto.

objavio: Goran Kolarić  datum: 30. 5. 2016. 16:18

Tradicionalni susret učitelja i učenika 8. razreda u nogometu Vijest ima dokument u privitku

U petak 13.5.2016. u dvorani III OŠ Čakovec održan je tradicionalni susret učitelja i učenika osmih razreda u nogometu.

Učitelji su i ove godine nadigrali učenike!

objavio: Goran Kolarić  datum: 30. 5. 2016. 16:07

Županijsko natjecanje u rukometu za učenike 5./6. razreda OŠ

Učenici naše škole su na natjecanju iz rukometa održanom u dvorani OŠ Mala Subotica zauzeli 1.mjesto i ostvarili plasman na Poluzavršno natjecanje koje ce se održati 12.05.2016. u Bjelovarsko - bilogorskoj županiji.

objavio: Goran Kolarić  datum: 22. 4. 2016. 12:28

Županijsko natjecanje u košarci za učenike 5./6. razreda OŠ Vijest ima dokument u privitku

13.04.2016. u dvorani I.OŠ Čakovec održano je natjecanje u košarci.

Učenici III. OŠ Čakovec - VITO PATAFTA, EGON JURA JURANIĆ, MAKSIMILIJAN HIŽMAN, MATIJA NOVAK, TIN FARTEK, GRGA PAVLIC, LUKA JANKOVIĆ, DENIS BISTROVIĆ, EDI KELERAJTER, IVANO ČAJIĆ.Voditelj: Igor Čajić. - zauzeli su odlično drugo mjesto.

Rezultate možete vidjeti pod opširnije...

objavio: Goran Kolarić  datum: 22. 4. 2016. 12:18

Proljetni kros 16.04.2016. Vijest ima dokument u privitku

U subotu 16.04.2016. sa početkom u 11.00 sati održan je Proljetni kros Međimurja. Nastupilo je 884 sudionika. III. OŠ Čakovec bila je najbrojnija škola sa ukupno 126 sudionika. Iako smo osvojili najviše medalja od svih škola - ukupno 9 - u ukupnom poretku nismo bili prvi već drugi zbog jedne srebrene medalje manje od I. OŠ Čakovec.

Rezultati pod opširnije...

objavio: Goran Kolarić  datum: 22. 4. 2016. 12:10

Županijsko natjecanje u odbojci za učenice 5./6. razreda OŠ Vijest ima dokument u privitku

U Murskom Središću je održano natjecanje u odbojci za učenice.

Učenice naše škole: Mia Gerenčer, Li Kavran, Jelena Remenar, Klara Katarina Vikert, Tara Dominić, Claudia Novoselac, Katarina Bartolić, Laura Novak, Renea Herteledi sa profesoricom Srebrenkom Šenji ostvarile plasman na završno natjecanje u odbojci (4 najbolje ekipe u Županiji) koje će se održati 25.04.2016. u dvorani III OŠ Čakovec.

objavio: Goran Kolarić  datum: 15. 4. 2016. 12:23

Nogomet učenici 5./6. razreda Vijest ima dokument u privitku

Nastupili smo na natjecanju iz nogometa za učenike 5./6. razreda u Murskom Središću 04.04.2016.

Zauzeli smo treće mjesto sa jednim porazom i jednom pobjedom. Za našu školu nastupili su: Vito Patafta, Leon Magić, Toma Sabo, Petar Strahija, Matija Siladi, Nikola Petrović, Žan Mustač, Tin Fartek, Josip Kodba i Grga Pavlic.

Rezultate možete vidjeti pod opširnije

objavio: Goran Kolarić  datum: 6. 4. 2016. 12:33

Županijski kros osnovnih škola Međimurja 2016 Vijest ima dokument u privitku

U Podturnu je održan kros za učenike petih i šestih te sedmih i osmih razreda OŠ.

Učenice 5./6. razreda ( Jelena Remenar -11, Anja Balent -24, Klara Katarina Vikert -26 i Alma Rušnjak -35) zauzele su 6.mjesto od 14 škola, dok su učenici 5./6. razreda (Matija Novak - 10, Lovro Vincek - 14, Nino Blažić - 38 i Vito Križaić 49) zauzeli 7.mjesto od 13 škola.

Učenice 7./8. razreda (Magdalena Kralj - 33 i Tara Novak - 46) zauzele su 10.mjesto od 13 škola, dok su učenici 7./8. razreda (Filip Patafta - 2,Luka Panić - 29, Pavao Strahija - 32 i Mihael Hrastić - 45) zauzeli 7.mjesto od 14 škola

objavio: Goran Kolarić  datum: 6. 4. 2016. 12:18

Državno prvenstvo u plivanju, Čakovec 09.03.2016. Vijest ima dokument u privitku

Učenice naše škole u sastavu Tara Novak, Magdalena Kralj, Una Jakšić, Lena Sarić, Nola Barila, Magdalena Rešetar, Anja Novak, Hana Miller i Anja Novak sa Goranom Kolarićem, prof. nastupile su na državnom natjecanju iz plivanja za osnovne škole koje se održalo u srijedu 09.03.2016. u 10,00 sati na Gradskim bazenima "Marija Ružić" u Čakovcu i zauzele 10. mjesto!

objavio: Goran Kolarić  datum: 5. 3. 2016. 20:57

Vremenik natjecanja za učenice i učenike petih i šestih razreda Vijest ima dokument u privitku

Pod opširnije možete vidjeti vremenik natjecanja za učenice i učenike petih i šestih razreda OŠ za školsku godinu 2015./16.

objavio: Goran Kolarić  datum: 4. 2. 2016. 14:16

Učenici osvojili 2. mjesto na natjecanju iz rukometa Vijest ima dokument u privitku

Učenici naše škole osvojili su 2.mjesto na natjecanju iz rukometa održanom u II OŠ Čakovec.

objavio: Goran Kolarić  datum: 4. 2. 2016. 14:14

Županijsko prvensto OŠ u plivanju Vijest ima dokument u privitku

U utorak 02.02.2016. na Gradskim bazenima "Marija Ružić" u Čakovcu održano je Županijsko natjecanje u plivanju za učenike osnovnih škola.

Učenice su osvojili 1.mjesto, dok su učenici osvojili 2.mjesto.

objavio: Goran Kolarić  datum: 3. 2. 2016. 11:31

2.mjesto u nogometu za 7/8 razrede Vijest ima dokument u privitku

Učenici IIIOŠ Čakovec su u Prelogu u kvalifikacijama za županijsko natjecanje u nogometu zauzeli 2.mjesto. Nakon dvije pobjede protiv Nedelišća i Pribislavca u finalu ih je zaustavili ekipa Preloga.

objavio: Goran Kolarić  datum: 11. 12. 2015. 10:10

MEĐIMURSKI ŠKOLSKI SPORTSKI SAVEZ

Međimurski školski sportski savez ( NOVA WEB STRANICA  http://medimurski-skolski-sport.hr/ ) je zajednica školskih sportskih društava osnovnih i srednjih škola Međimurske županije. Sastoji se od 38 članica – 30 osnovnih škola, 7 srednjih škola i Centar za odgoj i obrazovanje.

Glavne aktivnosti Saveza su organizacija županijskih školskih sportskih natjecanja, organizacija i koordinacija Programa Obuke neplivača u Međimurskoj županiji, organizacija Univerzalne sportske škole za učenike 1. – 4. razreda osnovnih škola, organizacija poluzavršnih natjecanja skupine „Sjever“.

objavio: Goran Kolarić  datum: 7. 12. 2015. 12:24

Jesenski kros 24.10.2015. - rezultati Vijest ima dokument u privitku

Učenici naše škole osvojili su ukupno 9 medalja, nažalost samo dvije zlatne pa smo tako završili kao treći u ukupnom poretku osnovnih škola.

objavio: Goran Kolarić  datum: 28. 10. 2015. 11:46

Odlični rezultati na natjecanju iz atletike Vijest ima dokument u privitku

Učenice 5./6. razreda osvojile su 2. mjesto!

Učenice i učenici naše škole nastupili su na natjecanju iz Atletike!

Plasmani:

• Učenice 5./6. razreda - 2.mjesto
  • Učenici 5./.6. razreda - 4.mjesto
  • Učenici 7./8. razreda - 6.mjesto
  • Učenice 7./8. razreda - 9.mjesto

objavio: Goran Kolarić  datum: 26. 10. 2015. 09:03

Raspored natjecanja za školsku godinu 2015./2016. Vijest ima dokument u privitku

Raspored natjecanja za 7./8. razrede i Propisnik MŠSS možete vidjeti pod opširnije...

objavio: Goran Kolarić  datum: 23. 10. 2015. 12:57

Natjecanje iz Atletike za 7/8 i 5/6 razrede Vijest ima dokument u privitku

Danas 23.10.2015. se na SRC Mladost održava natjecanje iz Atletike sa početkom u 14:30 sati.

Startne liste možete vidjeti pod opširnije...

objavio: Martina Horvat  datum: 23. 10. 2015. 12:50

PROGRAM NATJECANJA ŠKOLSKIH ŠPORTSKIH DRUŠTAVA OSNOVNIH ŠKOLA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE

objavio: Martina Horvat  datum: 28. 10. 2014. 18:03